אנקדוטות על אורך חיים – וויטמינים ומינרלים

מבוסס על מאמרו של ד"ר וולק

לאחר שנים של מחקר ובדיקות ד"ר וולק טוען כי תוצאות בדיקות כימיות וביוכימיות הראו כי מות טבעי בא כתוצאה מתזונה לא נכונה. הוא כתב 75 עבודות מחקר, 8 ספרי לימוד בשיתוף עם מדענים אחרים וספר אחד לבדו ופרסם ב 1700 עיתונים והופיע בתוכניות טלוויזיה

אם תזכרו לפחות 10% ממה שתשמעו אתם תחסכו מעצמכם המון בעיות, מחלות תחסכו המון כסף ותאריכו את חייכם בהרבה שנים.

  • הפוטנציאל הגנטי לאורך החיים הוא 120-140 שנה.
  • בהווה אפשר לספור רק 5 עמים אשר נציגיהם חיים בערך 120-140 שנה. במזרח, בטיבט ובסין המערבית
  • האנשים האלו תוארו עוד ב 1964 על ידי ג`יימס הילטון שכתב את הספר "האופק האבוד".

הבן אדם הכי מבוגר על פי הנתונים בספר, למרות שההשערה כי יש הם הגזמות, היה הרופא לי מסין, שנולד בטיבט. כשהיה בן 150 הוא קיבל תעודה מהשלטונות האימפריאליים של סין אשר מאמתים את העובדה שהוא בן 150 והוא נולד בשנת 1677. כאשר הוא היה בן 200 הוא קיבל תעודה שנייה. הניירות מתעדים שהוא נפטר בגיל 256.

  • בפקיסטן המערבית חיתה קבוצת אנשים אשר אורך חייהם גם נמדד על 120-140 שנה. בברית המועצות לשעבר הגרוזינים גם חיו בערך כ 120 שנה. בשנת 1973 בעיתון "נשנל ג`אוגרפיק" התפרסמה כתבה מיוחדת על אנשים אשר חיו עד גיל 100 או יותר.
  • מרגרט פיץ` מוירג`יניה אמריקה, נפטרה בגיל 115 מתזונה לא נכונה, יותר נכון היא נפטרה כתוצאה מסיבוכים לאחר נפילה! מי מכם יכול להגיד ממה היא נפטרה? האישה נפטרה כתוצאה ממחסור סידן בגוף. מאוד מעניין, בתה אמרה שלפני פטירתה למרגרט פיץ` הייתה משיכה למתוק. מחלה הזאת ידוע בשם "פייקה" ועליה נדבר מאוחר יותר
  • אם בדרך כלל אם אתם אוכלים הרבה מאוד שוקולד או דברים מתוקים, זה מראה שבגופכם חסר כרום!
  • באחת מארצות העולם השלישי, בניגריה, מנהיג שבט באווה נפטר בגיל 126. בטקס הקבורה אחת מנשותיו התרברבה שבגיל 126 כל שיניו של בעלה הנפטר היו משלו. וזה מראה על כך שגם האיברים האחרים בגופו תפקידו טוב.
  • גבר אחד מסוריה נפטר בגיל 133 בשנת 1993. הוא נכנס לספר השיאים של גינס, אבל לא שהיה בן 133, הרבה חיים עד גיל הזה ולא בגלל שבגיל 80 הוא התחתן, אלא בגלל שאחרי גיל 80 הפך לאב ל 9 ילדים, אם נספור שלכל ילד צריך 9 חודשים, פלוס שנה שהאימא מניקה ובערך שנה בין ילד לילד אז יצא שאבא גיבור נהיה אב גם לאחר גיל 100. בגלל זה הוא נכנס לספר השיאים של גינס. אז אל תדאגו חבריה, עדיין יש תקווה!עכשיו קצת מדע:

קצת מדע:

בנובמבר 1993 באריזונה נערך ניסוי מעניין. שלושה זוגות חיו בבידוד שלוש שנים, כאשר הם אכלו אוכל בריא שאותו גידלו לבד, נשמו אוויר לא מזוהם ושתו מים לא מזוהמים. כשהם יצאו מבידוד, הם עברו בדיקות ע"י רופאים מאוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג`לס. כל הנתונים החיוניים לאורך החיים. הכניסו אותם למחשב של האוניברסיטה והוא הוציא את התוצאות הבאות: שאם הם ימשיכו לחיות באותה צורה הם יוכלו לחיות עד גיל 165.

וכל זה מוכיח עוד שלחיות עד גיל 120-140 זה בהחלט אפשרי. כיום תוחלת החיים הממוצעת של אמריקאי היא 75,5 שנה, ותוחלת חיים של רופא היא 58 שנה.

כך שאם אתם רוצים לחיות עוד 20 שנה סטטיסטיים אל תלכו ללמוד רפואה. ישנם שני דברים עיקריים שאתם צריכים לעשות כדי להיכנס לקבוצת האנשים בעלי חיים ארוכים.

ראשית, צריך להימנע מסכנות, כלומר להימנע מסכנות מיותרות. כי כמובן שאם אתם משחקים ברולטה רוסית, מעשנים ושותים, רצים לאמצע הכביש המהיר בשעת שיא, בספק שתחיו עד גיל 120. כל זה נשמע מטופש, אבל תארו לעצמכם שאלפי אנשים מתים מדי שנה בגלל השטויות האלו. תנסו לשמור על עצמכם כלומר אם אתם יכולים למנוע מחלה, במיוחד חשוכת מרפא אתם חייבים למנוע אותה.

שנית, אתם צריכים לעשות רק דברים שמביאים תועלת:
אתם זקוקים ל 90 תוספות מזון: 60 מינרלים, 16 ויטמינים, 12 חומצות אמיניות, חלבונים ו 3 חומצות שומניות.
סך הכול 90 תוספות לתפריט היומי , אחרת אתם תפתחו מחלות שנגרמות מחוסר תוספות אלו.

אולקוס- במהלך המחקרים גילו ד"ר וולק ועמיתו שקיים מינרל בשם ביזמר, שבעזרתו הצליחו לרפא את האולקוס אצל החזירים מבלי התערבות רפואית
מסקנה: – כפית אחת ביום ואפשר לרפא אולקוס.

סרטן- זוהי הסיבה השנייה למוות אצל אמריקנים. בספטמבר 1993 במכון אונקולוגי בבית ספר לרפואה בבוסטון לאחר מחקר ארוך ומעקב אחרי החולים אמרו הרופאים שהם גילו דיאטה שתעזור נגד הסרטן המחקר נערך בסין מאותה סיבה שבבירת סין התגלתה כמות גדולה ביותר של חולי סרטן.

במהלך 5 שנים חקרו ועקבו אחרי 29000 אנשים. הם קיבלו ויטמינים ומינרלים במינון הגבוה פי 2 מכמות הנדרשת לאמריקאי, כלומר, אם הכמות הנדרשת של ויטמין C היא 60 מ"ג אז החולים קיבלו 120 מ"ג.

אלן פול, אדם שקיבל 2 פרסי נובל, אמר שאם אתם רוצים למזער את הסרטן בעזרת ויטמין C אתם צריכים לשתות בערך 10000 מ"ג ביום.
אלן פול חי ובריא. הוא בן 94, חי ברנצ`ו בקליפורניה ומלמד באוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו. כלומר זה בסדר לקחת ויטמין C במימון גבוה פי 2, וויטמין A במינון גבוהה פי 2 ושום דבר לא יקרה. וכך גם אבץ, ריבופלבין ומוליבדן וכו` . וקבוצת ויטמינים אחת בריאה במיוחד ונכנסים לשם 3 ויטמינים: ויטמין E, בתה קרוטין ומינרל סלניום . שלושת המרכיבים האלו צריך לקחת במינון גבוה פי 2 כל יום ואם תסיקו מזה רק חצי מהתועלת גם זה מצוין.

בקבוצת החולים אשר קיבלו ויטמין E, בתה קרוטין ומינרל סלניום במהלך 5 שנים מקרי המוות בכל המקרים קטנו ב 9% כלומר 10 מתוך מאה שהיו אמורים למות שרדו. ואילו חולי סרטן אשר היו אמורים למות ולקחו את שלושה המרכיבים האלו 13 מתוך מאה שרדו. במקרים של סרטן הקיבה שנפוץ ביותר בבירת סין 21% שרדו, כלומר 21 מתוך מאה.

אלצהיימר  - כיום, מחלה זו פוגעת באחד משני אנשים שמגיעים לגיל 70. איך מוצאים ומרפאים את המחלה הזאת אצל חיות? תארו לעצמכם איזה הפסדים היו לחקלאות אם הפרה הייתה שוכחת למה היא באה לקערה עם אוכל. מהסיבה הזאת לפני 50 שנה התחילו לחקור בחקלאות כיצד למנוע ולגלות בשלב מוקדם את אלצהיימר. דר וולט ועמיתו עשו זאת בעזרת כמויות גדולות של ויטמין E. מחקר חשוב באוניברסיטה בקליפורניה הראה כי ויטמין E מאט את תהליך איבוד הזיכרון במחלת אלצהיימר.

אבנים בכליותמי עכשיו מכם סבל מתופעה הלא נעימה כמו אבנים בכליות? סביר להניח כי הרופאים אמרו לכם להימנע מסידן בתפריט שלכם- שום דבר חלבי בתפריט ושום דבר שמכיל סידן. וזה מפני שחשבו ש "סידן" בכליות נגרם כתוצאה מסידן באוכל שאנחנו אוכלים.
למען האמת, אבנים בכליות מקורן בהעצמות שלכם. כאשר יש לכם מחסור בסידן זה אומר שיש לכם סידן בכליות.
חשוב לדעת  שסידן ממזער את הסיכון לאבנים בכליות. נחקרו יותר מארבעת אלפים חולים שחולקו ל 5 קטגוריות. בקבוצה שקיבלה הכי הרבה סידן, אף חולה לא קיבל אבנים בכליות.

איבוד גמישות העור - דר` סטיוארט קרטרד גילה כי מחלה זאת נגרמת כתוצאה מחוסר נחושת בגוף. החוקרים עבדו אז על פרויקט שעל פיו עקבו אחרי 200 אלף תרנגולי הודו. הם נתנו להם אוכל מיוחד שהכיל 90 תוספות מזון שונות. ב 13 שבועות הראשונים חצי מהתרנגולות מתו. לאחר נתיחת לאחר המוות התגלה שהם לא מתו כתוצאה מהגזמה בתוספי מזון אלה ממחסור בנחושת. כתוצאה מהגדלה במימון של הנחושת החקלאים גידלו 500 אלף תרנגולי הודו בריאים. אותו נעשה גם על עכברים, חתולים, כלבים, פרות, חזירים, וגם כאן הגענו למסכנה שמחסור בנחושת – הוא הגורם למחלות.

קבלה של שיער שיבה בגיל מוקדם יכול להעיד על מחסור בנחושת.

מחסור בסלניום - חלק מהחקלאים פשוט באים לחנות וקונים סלניום ככדור או כזריקה בשביל החיות שלהם כדי למנוע מהם לפתח את המחלה הזאת.

אתם בטח מודעים לתופעה שכאשר פרות שיש להן חלב והן מאבדות סידן במהירות , מנסות לאכול אבנים, עצמות וכל מיני דברים שהן מוצאות. חקלאי טוב צריך להוסיף לתפריט שלהן ויטמינים ומינרלים, אחרת הן יכולות לחסל את המקום בו הן נמצאות!

גם אצל אנשים קיימת תופעה כזו. נשים בהריון תמיד אומרות לבעליהן: "תקום, אני רוצה גלידה ומלפפון חמוץ". זה קורה בגלל שהעובר הגדל בגופה לוקח מגופה את כל הוויטמינים שהוא זקוק להם.

אם יש כתמים ורודים על פניכם, זה מראה על התחלת מחסור של סלניום.

לאחר שגיליתם תתחילו לקחת סלניום במשך 6 חודשים. הכול יעלם. תוך חצי שנה הכול יעלם. וכמובן שאם כתמים ייעלמו מבחוץ אז הם גם ייעלמו מבפנים: מהמוח, מהלב, מהכבד, ומהכליות.

מחסור בכרום – לפחות ל10% מהאנשים יש רמת סוכר נמוכה בדם. מחסור בכרום מביא לכמות נמוכה של סוכר בדם. אם לא לשים לב לזה זה יגרום להתפתחות סוכרת.

מחסור בבור- מחסור בבור -. הבור עוזר לשמור על הסידן בעצמות ולייצר אסטרוגן אצל הנשים וטסטוסטרון אצל גברים. אם קיים מחסור בבור זה יכול להביא לסיבוכים במהלך גיל המעבר אצל הנשים ואילו הגברים יסבלו יותר, כי הם יכולים לסבול מאימפוטנציה.

מחסור בצינק (אבץ)ייתכן כי יש מחסור באבץ כשחוש הריח והטעם מתחילים להיפגש או להיחלש.

צמחים מייצרים את הוויטמינים, החומצות ואת החומצות השומניות. צריך לאכול בערך 15-20 סוגי צמחים ביום כדי לקבל את כל הוויטמינים. תאורטית זה אפשרי אבל רוב האנשים לא עושים את זה. אם חייכם יקרים לכם אתם צריכים לדאוג לבד לכך שאתם מקבלים מספיק ויטמינים מפני שאם אתם לא עושים את זה, לחיות עד מאה ועשרים זה בלתי אפשרי.

מינרלים

צמחים כיום פשוט לא מכילים יותר מינרלים כפי שהיו בעבר.

סידן - מחסור בסידן מהווה סיבה לערך 147 מחלות. אחת מהן היא אוסטיאופורוזיס – המחלה הזו נמצאת במקום העשירי לתמותה אצל אנשים מבוגרים ומאוד יקרה לריפוי. ניתוח להחלפת עצם האגן עולה 35000 דולר ואם חס וחלילה את שתי עצמות האגן הזה יעלה 70000 דולר.

בעיה אחרת הקשורה בסידן היא  עיוותים – אתם מתעוררים באמצע הלילה ולא יכולים להזיז את הרגל. כולנו חווינו את זה. בדרך כלל זה כתוצאה ממחסור בסידן. והאחרון זה כאבי גב. 85% אמריקאים סובלים מכאבי גב, בלי קשר לעיסוקם בין אם הם נהגי משאיות או עובדים מול מחשב. זו טרגדיה אמריקאית גדולה. למעשה כאבי גב זה אוסטיאופורוזיס של עמוד השדרה. וגם זה כמובן כתוצאה ממחסור בסידן.

סכרת – המחלה הזאת נמצאת במקום השלישי כגורם לתמותה של אוכלוסייה מבוגרת בארה"ב. למחלה יש סיבוכים, תופעות לוואי כמו עיוורון, הפרעה בפעילות של הכליות ומחלות של עורקי הלב השונים. אם אתם סובלים מסכרת אז תוחלת החיים שלכם יותר נמוכה ממי שלא סובל מסכרת. ב1957 גיליו בווטרינריה שאפשר למנוע ולרפא סכרת בעזרת מינרלים. הנתונים האלו פורסמו בעיתון מדעי ושם נאמר "אפשר לרפא סכרת בעזרת כרום וונדין". רק ונדין לבד מסוגל להחליף הזרקות אינסולין אצל אנשים מבוגרים. כמובן שהם לא יכולים ישר לבטל את האינסולין. בשביל רוב האנשים התהליך נמשך 4-6 חודשים, כלומר זהו תהליך הדרגתי ובזמן התהליך צריך לקחת כרום וונדין בכמויות המומלצות. אני במו עיניי ראיתי איך זה עובד על מאות חולים

קיימים23 סוגי מינרלים שאליהם אתם צריכים לשים לב:

-          הסוג הראשון – מינרלים ברזיליים. זה מינרל שמושג בעיקר מאבנים למיניהן. והוא נספג בגוף רק ב 8-12%. וכשאתם מגיעים לגיל 25-40 הספיגה נופלת ל3-5%.
זה מאוד לא טוב אם אתם לוקחים משהו כמו סידן לקטה שהוא מינרל ברזלי פשוט. אנשים רבים לוקחים אותו בכמויות שנראות גדולות כמו 1000 מ"ג פעמיים ביום ואחר כך מתלוננים לרופא שזה לא עוזר ואפילו נהיה יותר גרוע. פה זו הבעיה והטעות כיוון שרק 250 מ"ג מהכמות הזו מהווה סידן ברזלי. ואם לקחת בחשבון שרק 10% מזה נספג אז כשאתם לוקחים את 2 הכדורים האלו אתם מקבלים לא 2000 מ"ג אלה רק 50 מ"ג. מכאן שאם אתם רוצים לקבל את הכמות הנדרשת אתם צריכים לקחת 90 כדורים ביום בהתעלם מ 59 המינרלים הנותרים.

-          הסוג האחר הוא מינרל קולואיד. למינרל זה כושר הספיגה הגבוה ביותר. המינרל הזה נספג ב 98% בגוף שזה פי 10 מהברזיליים. הוא הזה יכול להימצא רק במצב נוזלי ובמולקולות מאוד קטנות. לצמחים תפקיד מאוד חשוב ומעניין בייצור מינרל זה. הצמחים הופכים מינרלים ברזיליים למינרלים קולואידים. וכאשר אנו אוכלים את הצמחים אנחנו מקבלים את המינרל ומשתמשים בו.

מוזמנים גם לקרוא:
אנשי גינס יכריעו: האיש הזקן בעולם מישראל? http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/055/931.html

קרב סבתות: צנחה בגיל 104 וקבעה שוב שיא. צפו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4223065,00.html